Пейнтбольный форум Украины

Пейнтбольный форум Украины (http://paintboll.com.ua/)
-   Пейнтбол в Украине (http://paintboll.com.ua/peintbol-v-ukraine-8/)
-   -   Пейнтбол во Львове. (http://paintboll.com.ua/peintbol-v-ukraine-8/peintbol-vo-lvove-29/)

SergeyPochep 26.02.2013 22:00

Пейнтбол во Львове.
 
В общем, хотелось бы узнать, есть ли во Львове достойные пейнтбол-клубы? Хотим просто с друзьями вскорости посетить этот замечательный город, и поиграть немного в пейнтбол. Цена не интересует, нужен просто достойный клуб, где предоставят все условия для пейнтбола. Жду ваших советов.

cloobex 16.06.2013 16:53

Пейнтбольний клуб Альфа
 
Так, у Львові є багато пентбольних клубів. Я хочу запрезентувати Вам пейнтбольний клуб Альфа. Пейнтбольний клуб Альфа проводить ігри в пейнтбол у Львові на власному майданчику в Брюховичах біля Львова. Так само ми пропонуємо пейнтбол і для дітей. У пейнтбольному клубі Альфа є безвідмовне пейнтбольне обладнання та костюми напрокат.
Декілька слів окремо про пейнтбольний майданчик пейнтбольного клубу Альфа. Як вже зазначалось вище, він знаходиться в 20хв. їзди від центру м. Львова (Брюховичі), туди можна доїхати навіть громадським транспортом. На нашому пейнтбольному майданчику є всі умови для безпечного проведення пейнтбольних ігор, а також для пікніку з друзями. Пейнтбольний клуб Альфа у Львові з радістю організує для Вас незабутній відпочинок.


Текущее время: 21:21. Часовой пояс GMT +3.

Сделано на vBulletin® Версия 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot